Nakládání s osobními údaji

Tento web vás nesleduje, je tu pro to, abyste vy sledovali jej.

Telefon a jméno, které zašlete pomocí formuláře, přijde do našeho počítače mailem. Mail si ukládáme jen do chvíle, než se s vámi spojíme. Pokud nepřijmete naši nabídku služeb, mail vymažeme. Pokud si službu naopak objednáte, mail s oběma údaji uchováváme pro další komunikaci. Údaje z mailu nijak hromadně nezpracováváme a slouží výhradně ke vzájemné komunikaci.

Po uskutečnění objednávky získává vaše jméno, telefonní číslo a adresu místa čerpání odpadu řidič vozidla, poskytujícího službu. Údaje si uloží jen na dobu nezbytnou pro poskytnutí služby a její zaznamenání do našeho systému, osobní údaje tedy nijak hromadně nezpracovává a neuchovává.

Po poskytnutí služby jsou fakturační údaje, tedy vaše jméno, adresa místa poskytnutí služby, případně adresa bydliště (je-li z nějakého důvodu potřebná) uchovány v účetním programu. Údaje jsou v souladu se zákony archivovány 10 let a nelze je po tuto dobu vymazat. Po 10 letech údaje mažeme.

Jediné údaje, které můžeme vymazat, pokud si to budete přát, jsou váš e-mail a telefon. Stačí napsat na info@hakacuc.cz, a my tyto údaje vymažeme z mailového serveru a případně z mailového klienta, kam je můžeme ukládat při plánovaní vývozu.

Tento web nepoužívá cookies k ukládání osobních údajů, ani ke sledování Vašeho chování na internetu.